Playstation Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus sahiplerinin PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita için ücretsiz sahip olabilecekleri oyunlar belli oldu. İşte PS Plus Temmuz ayı ücretsiz oyunları.

 

Playstation Plus PS Plus

Sonynin PlayStation platformu için sunduğu ücretli abonelik sistemi Playstation Plusta Temmuz ayı içerisinde ücretsiz olarak yayınlanacak oyunlar açıklandı.

PlayStation Plusta her ay PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita için belli sayıdaki oyunlar ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. PlayStation Plus için üyeliği olanlar, abonelik süreleri boyunca ücretsiz olarak verilen oyunları oynayabiliyorlar. Özellikle son dönemlerde yeni nesil konsollar için çıkan oyunların oldukça yüksek fiyatlardan satılması, PlayStation Plusüyeliğini PlayStation kullanıcıları için oldukça makul bir tercih haline getiriyor.

Temmuz ayı içerisinde PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulacak oyunlar arasından en dikkat çekici olanı şüphesiz Saints Row: Gat Out of Hell. Saints Ros: Gat Out of Hell dışında PlayStation 4 sahiplerine sunulacak diğer bir oyun ise Furi.

 

PS Plus’ın Bir Süre Ücretsiz Olduğuyla İlgili Haberimize İse Buradan Ulaşabilirsiniz.

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s