FIFA 17 Demo Detayları Paylaşıldı!

Merakla beklenen FIFA 17 oyununun demosuna dair bilgiler açıklandı. Çıkış tarihinden, oynanabilecek takımlarına kadar birçok bilgi bu haberimizde. Gelin bakalım… Daha önce oyun hakkında açıklanan bilgileri değerlendirdiğimiz yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. FIFA 17 DEMO

fifa-17-demo

EA Games tarafından detayları açıklanan ve oyuncuların çoğunun ilgisini fazlasıyla merak uyandıran oyun için oyuncular gün sayıyor. FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 17‘nin demosu için detaylar paylaşıldı. Her yıl olduğu gibi demo versiyonu yayınlama geleneğini bozmayan EA Games, bu yıl yine oldukça dolu içerikli bir demo versiyonu yayınlayacak.

FIFPlay cephesinden gelen açıklamalara göre oyunun deneme süreci 12 Eylül 2016 tarihinde başlayacak ve 14 Eylül 2016 tarihinde son bulacak. Bu süreçte oyuncular Kick-Off, The Journey ve FIFA Ultimate Team modlarının tadına bakabilecekler. Takım olarak ise sadece erkek oyuncuların bulunduğu takımlardan Real Madrid, FC Barcelona, Borussia Dortmund, FC Bayern, Juventus, Inter Milan, Manchester City, Manchester United, PSG ve LA Galaxy takımları yer alacak bu demoda. Ayrıca bu takımlarla Old Trafford ve Suita City stadyumlarında oynayabileceksiniz.

Demo sürecinde sadece 4 dakikalık, Professional/World Class zorluk seviyesinde, gece/gündüz, açık/yağmurlu ve sonbahar ayarlarına yer verecek olan FIFA 17, bakalım oyuncuları ne kadar memnun edecek. İlk defa FrostBite oyun motoru ile geliştirilecek olan FIFA 17, 19 Eylül 2016 tarihinde raflardaki yerini alacak.

fifa-17-demo-1467620846

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s