Samsung’tan Yeni Telefon Samsung Veyron

Veyron adı ile paylaşılan, Samsung’un yeni kapaklı telefon çalışmalarının tamamlandığı ve önümüzdeki günlerde tanıtımı yapılacağı belirtildi. Samsung Veyron modeli ile geriye dönüş yapıyor.

 

samsung veyron kapakli telefon

 

Kapaklı telefon üretimleri her ne kadar geçtiğimiz yıllarda sona erse de Samsung bu konuda hem nostalji yapmak hem de kapaklı telefon kullanmak isteyen kişilere yeni bir cihaz sunmak adına özel bir model üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Kapaklı model için Veyron adı kullanıldığı görülürken bu telefon üst düzey özellikleri ile birlikte oldukça farklı bir kullanım sağlayacak.

İthalat ve ihracat sitesi Zauba’da görülen telefonun farklı özellikleri hakkında bilgi almak mümkün olurken SM-W2017 kod numaralı cihazda 4.2 inç boyutunda bir ekran yer alacak.

Telefonda camdan ya da metalden bir gövdenin yer alacağı belirtilirken performans Exynos 8890 işlemci ile desteklenecek. Cihazın kameraları ile ilgili de bilgi almak mümkün olurken 12 MP arka kamerası ve 5 MP ön kamerası ile Veyron ihtiyaçları karşılamaya çalışacak.

 

Piyasadan aslında kaldırılmış olan kapaklı telefonlar Samsung firması yeniden bizlere sunmayı hedefliyor. Belirli bir kitle için yeniden büyük bir adım atıyor. Kapaklı telefon sevdalıları büyük bir rahatlığa kavuşacağa benziyor. Sizce bu modellere geri dönüş yapılabilir mi ? Ya da Samsung firması hariç hangi markalar bu model için tasarımlara başlar. Sizlerde görüşlerinizi düşüncelerinizi yazarsanız seviniriz.
Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s