Game Of Thrones Sona Geliyor !

Krallıkların Savaşı’nı anlatan ve yıllardan beri televizyonda en çok izlenen diziler arasında yer alan Game Of Thrones’ta hikaye sona geliyor.

 

game of thrones
game of thrones

7. Sezon Dizinin Finali Oluyor !

Dizi ile ilgili gündeme gelen son haberler de gelecek sezon çıkartılacak yedinci sezon ile birlikte dizinin final yapacağı ve bu bakımdan gelecek yılın dizi adına son yıl olacağı belirtildi.

Pek çok kişinin internet üzerinden takip ettiği yabancı dizi şu anda altıncı sezon aile ekranlarda yayınlanıyor. Altıncı sezonuyla pek çok sürpriz ile seyirciyi karşılayan dizi farklı gelişmeler ile yeni bir heyecan yaşatmayı başarırken yedinci sezon şimdiden merak edilmeye başlandı. Dizinin yapımcıları tarafından daha önce yapılan resmi açıklamalarda final için en iyi ihtimalle 15 bölüm kaldığı ifade edilirken bu 15 bölümün son sezon ile birlikte tamamlanacağı da konuşulmaya başlandı.

Gündeme gelen haberler içerisinde yedinci sezonunu mevcut sezonlara göre daha az bir bölümle ekrana geleceği ve son sezon ile birlikte artık dizinin yayın hayatını sonlandıracağı üzüntü duyarak belirtildi.

 

Bu dizinin bitişi gündemde çok büyük bir yankı oluşturacak. Milyonlarca izleyicisi olan dizinin bitişi de bir hayli sesli olur gibi düşünüyoruz.  Sizler Game Of Thrones gibi bir dizinin bitişi ile ilgili neler düşünüyorsunuz. Biterse ne hissedersiniz peki ?  Düşüncelerinizi , fikirlerinizi , hislerinizi yorumda belirtirseniz seviniriz.

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s