Rockstar Games’den Yeni Bir Genişletme Paketi mi Gelecek ?

Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan Grand Theft Auto V ile hayatımıza giren Grand Theft Auto: Online’ın, çıkışı üzerinden yaklaşık olarak üç yıl geçmesine rağmen bu denli oyuncu sayısını aktif halde tutması gerçekten başarılı bir iş olduğunu söyleyebiliriz.

 

rockstar games

 

Geliştirici ekibin bu başarımı ise, çıkarılan genişletme paketlerine bağlayabiliriz.Şu ana kadar birçok genişletme paketi sunan firma bir genişletme paketi üzerinde daha durduğu söyleniyor.Eğer hatırlarsanız geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde 70 i geçen motorlu grup motorlu bir genişleme paketi istediklerini ve bu konuda firmaya imza toplayıp göndermişlerdi.

Geçtiğimiz gün, Grand Theft Auto:Online için gelen Cunning Stunts isimli güncelleme ile birlikte değişen dosya sisteminin içerisinde dikkatleri çeken bazı scriptler bulundu.

“Biker” ifadesine rastladığımız scriptler doğrultusunda, motor severler için bir genişletme paketinin sinyalleri verilmiş olduğu düşünülüyordu. Şuan için resmi bir haber olmasa da böyle bir paketin gelmesi an meselesi.

Sizce Rockstar Games böyle bir genişletme paketi çıkaracak mı ? Çıkarırsa alıp kullanacak mısınız ? Bu genişleme paketi ile ilgili düşüncelerinizi , kullanıp , kullanmayacağınızı yorumda belirtirseniz seviniriz.

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s