Aslan Max’ın Fabrikası’nda Zorlu Görevler Seni Bekliyor!

Max ve arkadaşları yeni bir dondurma fabrikası inşa ettiler. Fakat ilk dondurmalarını senin yardımın olmadan üretemiyorlar! Dondurma için gereken malzemeleri toplamaya, meyve ağaçları dikmeye, ineklere bakmaya, fabrikalar kurmaya, yani birçok görevin üstesinden gelmeye hazır mısın? Elbette bu yaptığın işler karşılığında çok güzel ödüller alacaksın, şahane bir çiftliğin olacak. Detayları fazla söylemeyelim, sürpriz olsun.

Unutma, ne kadar çok dondurma malzemesi üretirsen, o kadar çok dondurma satabilirsin! Bu sayede yeni dondurma çeşitlerini de fabrikada üretmeye başlarsın. Dondurma çeşitleri arttıkça dünya daha tatlı ve daha güzel bir yer olmaz mı? O zaman acele et, biran önce çalışmaya başla ki, dünyamız dondurmasız kalmasın! Eğer gerçekten iyi iş çıkarırsan, dünyanın en güzel dondurma çiftliği seninki olabilir, maceraya hazır mısın?

 

Oyundaki Seviyeler

Oyuna başlarken önceden inşaatı bitmiş dondurma fabrikası ile karşılaşacaksın. İlk dondurma çeşidi olan “Buz Parmak” üretmek için fabrikada limona ihtiyaç var. Bunun için, öncelikle bir limon ağacı satın alıp limon üretmen gerekiyor. Zaten fabrikaya tıkladığında senden neler istendiğini göreceksin.

1024x500_3

http://secure.aslanmax.com/assets/maxatlantos2/icefarmgame/images/photogallery/big/1024x500_3.jpg

Aslan Max’ın Fabrikası oyununda birbirinden heyecanlı 30 level seni bekliyor. Hepsi birbirinden farklı içerikteki seviyelerde oyunu sıkılmadan oynayabilirsin. Başlarda level’ları kolay atlayacaksın, ama işin gittikçe zorlaşacak. Her ürettiğin dondurma ile seviye atlayabilirsin. Ama bir süre sonra seviye atlamak için dondurma üretmen yetmeyecek! Çünkü 15 dondurma çeşidine karşılık 30 bölüm, senin başarıyla geçmeni bekliyor!

 

Oyundaki Pazar Yerleri

Başlangıç seviyesindeyken, pazarda her dükkan açık olmayacak. Yani istediğin malzemeleri hemen gidip alamayacaksın. Level atladıkça yeni dükkanların kilitlerini de açmanın heyecanını yaşayacaksın. Bu pazarda dondurma için gereken bütün malzemeleri ve araç gereçleri bulabilirsin. Pazardaki ürünler 6 ayrı kategoride satılıyor.

1024x500_4

http://secure.aslanmax.com/assets/maxatlantos2/icefarmgame/images/photogallery/big/1024x500_4.jpg

1- ÇİFTLİK: Bu bölümden dondurma için gereken çilek, böğürtlen, ananas gibi ürünleri satın alabilirsin.

2- AĞAÇLAR: Bu kategoriden de fındık, kiraz, limon, portakal, kakao gibi ağaçları satın alabilirsin.

3- SÜT ÜRÜNLERİ: Çiftlik ve ağaç ürünlerine level atladıkça ulaşabilirken, süt ürünlerini başlangıç seviyesinde de satın alabilirsin. İçinde 1 inek olan ahır, standart inekler, daha çok süt veren inekler, ineklerin yiyeceğini üretmek için değirmen ve süt sağma makinesi bu kategoride satılıyor.

4- ULAŞIM ARAÇLARI: Oyunda 3 çeşit araç var. Üçüncü seviyede dondurma büfesi, yedinci seviyede dondurma arabası, onuncu seviyede ise daha hızlı hareket eden ve daha çok dondurma satmanı sağlayacak dondurma kamyonu satın alabilirsin.

5- BİNALAR: Twister fabrikası, Cornetto fabrikası, Frigola fabrikası, Buz Parmak fabrikası gibi birçok binayı level atladıkça satın alarak dondurma çiftliğini büyütebilirsin.

6- DEKORATİF ELEMANLAR: Pazar yerindeki son kategoride ise ağaç ev, sinema, havuz gibi dondurma çiftliğini güzelleştirecek ekstra yapılar bulabilirsin.

Çoklu oyuncuya izin veren Aslan Max’ın Fabrikası‘nda dilersen arkadaşlarınla da rekabet edebilir, onlarla yardımlaşarak oyunun heyecanını arttırabilirsin. En güzel dondurma çiftliğinin senin olmasını istiyorsan vakit kaybetme, hemen oynamaya başla!

Aslan Max’ın Fabrikası Dondurma Oyununu indirmek için:

ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calide.maxdondurmafabrikam&hl=tr

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/aslan-max-n-fabrikas/id1123540684?mt=8

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s