Apple Watch 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz yıllarda tanıtımı yapılan Apple Watch’ın ardından yeni bir modelin tanıtımının ne zaman yapılacağı merak ediliyordu. Konuyla ilgili gelen son bilgilerde bu yıl Apple Watch 2 modelin piyasaya çıkabileceği öne sürüldü.

 

Apple Watch 2

 

Apple tarafından giyilebilir teknoloji kategorisinde piyasaya sunulan ve oldukça ilgi çeken Apple Watch için ikinci model bu Eylül ayında tanıtılabilir. Özellikle Eylül ayında yapılacak tanıtım ile birlikte markanın piyasaya iddialı bir şekilde giriş yapması beklenirken yapılacak tanıtımlarda Apple Watch 2 için de ayrı bir bölümün olması bekleniyor.

Akıllı saat alanında sunduğu model ile kısa süre içerisinde liderliği ele alan ve bu liderlik ile birlikte adından sıkça söz ettirmeyi başaran Apple firması yeni çıkaracağı model ile birlikte çok daha üst sıralarda yer alarak ilgi toplayabilir. Kişilerin akıllı saatlerle pek çok işlemi yapabilmesi ve özellikle yeni geliştirilecek işletim sistemi ile birlikte bu işlemlerin çok daha arttırılacak olması bu alanda önemli bir imkan sağlayacak. Öne sürülen iddialarda da görüldüğü gibi 16 Eylül 2016 tarihinde düzenlenecek olan Apple Keynote etkinliğinde cihazın yeni versiyonu tanıtılabilir.

 

Apple Watch akıllı saatleri ile ilgili sizlerin düşüncesi nedir ? Sizce kullanılabilir mi ? Düşüncelerinizi yorumda belirtirseniz seviniriz.

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s