Samsung Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi Belli Oldu !

Samsung Galaxy Note serisinin en yeni üyesi Samsung Galaxy Note 7 ile ilgili yeni haberler geldi. Samsung, telefonun piyasaya sürüleceği tarihe Twitter’dan açıklık getirdi.

 

samsung galaxy note 7

 

2 Ağustos 2016 tarihinde resmi olarak satışa çıkacak olan telefon ile ilgili de taze bilgiler geldi. Telefon; 6 GB RAM, Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, aynı Samsung Galaxy S7’de olduğu gibi 12 MP arka kamera ve QHD Super Amoled ekrana sahip olacak. Uzun zamandır merak edilen iris tarayıcı, Samsung Galaxy Note 7 ile hayatlarımıza girmeye hazırlanıyor. Geliştirilmiş bir S-Pen de diğer belirtebileceğimiz bir özellik. Henüz kesinleşmemiş olsa da, telefon harici hafıza kartıyla 500 GB’ın üzerinde bir alanda veri tutabilecek. Aşağıdaki görselde iris tarayıcının ön izlemesi görülüyor.

Telefonun, aynı Samsung Galaxy S serisinde olduğu gibi iki versiyonu olacak. Biri daha güçlü özelliklere sahip olacak ve kıvrımlı ekrana sahip Samsung Galaxy Note7 Edge, diğeri ise daha kırpılmış özelliklere sahip ve düz ekrana sahip Samsung Galaxy Note 7. Samsung Galaxy Note 7 içinhafıza seçeneklerinde 32 GB yerine 64 GB’a yer verildi. Samsung Galaxy Note 7 Edge’in ise 128 GB dahili hafızaya sahip olacağı konuşuluyor. Telefonlar ayrıca su geçirmez olacak ve 1.5 metre derinlikte 30 dakika çalışabilecek. 3 farklı renk seçeneğine sahip olacağımız da belirtiliyor: Black Onyx, Silver Titanium ve Blue Coral. 2 Ağustos 2016 tarihin sayılı saatler kala telefonlarla ilgili deneredeyse her şeyi öğrenmiş olduk. Şimdi sadece telefonun piyasaya sürülmesini beklemek kaldı

 

 

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s