Windows 10 Ücretsiz Yükseltme Hala Mümkün !

Windows 10’a geçiş yapmadıysanız ve kararınızdan pişman iseniz, bu yöntemi kullanarak Windows 10 ücretsiz şekilde hala sizin olabilir.

 

windows 10 ücretsiz yükseltme

 

Microsoft’un en yeni işletim sistemi olan Windows 10, tam bir sene ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Bu süreçte işletim sistemini indiren herkesin Windows 10’a ücretsiz olarak devam edebileceğini söyleyen Microsoft, işletim sisteminin geçtiğimiz Cuma gününden itibaren ücretli olacağını açıkladı.

Microsoft, yardımcı teknolojiler kullanan kişiler için Windows 10’un ücretsiz indirilebileceği son tarihin ileriye taşındığını duyurdu. Bu linkten ulaşabileceğiniz indirme sayfası, sadece yardımcı teknolojiler kullanan kişiler için özelleştirilmiş olmasın rağmen Microsoft, indirme işlemi sırasında herhangi bir yardımcı teknoloji kullanıp kullanmadığını kontrol etmiyor. Yani Windows 10’u indirmek istiyorsanız, Microsoft bu boşluğu fark edene kadar zamanınız var.

 

Aranızda hala yüklememiş olanlar varsa bu fırsattan faydalanıp yükseltebilir. Yakında Microsoft bunu da fark edip bir engel koyar.

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s