Samsung Gear S3 Eylül’de Satışta !

Samsung tarafından giyilebilir teknoloji alanındaki ilk ürünlerinden birisi olan Samsung Gear yeni modeli Gear S3 , Eylül ayı itibariyle kullanıcılara sunulacak.

 

samsung gear s3

 

Koreli teknoloji şirketi Samsung tarafından geliştirilen akıllı saat serisi Gear’ın yeni üyesi Gear S3 hakkında önemli bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

Samsung, yeni akıllı saat modeli Gear S3 için uzun bir süredir çalışmalarını sürdürüyordu. Dev teknoloji şirketi yavaş yavaş çalışmalarının sonuna gelirken Gear S3 hakkında bazı bilgiler de gün yüzüne çıktı.

 

Peki Samsung Gear S3 Nasıl Olacak ? 

Samsung’un yeni Gear S3 modeli daha çok sağlık yönünde etkili olacak. Saat içerisine eklenen sağlık uygulamaları sayesinde Gear S3 spor yapmayı sevenlerin oldukça ilgisini çekecek. Aynı zamanda saat işlevini de yapabilen Gear S3, birçok uygulamayı çalıştırma özelliği sayesinde de size telefonunuzu aratmayacak. Barometre özelliği sayesinde basınç ölçümü yapabilen Gear S3, hız miktarı ve yükseklik ölçümü de yapabiliyor. Yani bir araçla ilerlerken kolunuza bakarak Gear S3 sayesinde ne kadar hızlı gittiğinizi öğrenebilirsiniz.

Tizen işletim sistemiyle çalışacak olan Gear S3, tasarım konusunda da çok fazla bir farklılık oluşturmayacak. Gear S3’ün eski seriye oranla tasarımında sadece ufak tefek ayrıcı özellileri bulunacak.

 

Samsung Gear S3 ne zaman tanıtılacak?

Samsung’un yeni akıllı telefonu Eylül ayında düzenlenecek olan IFA 2016 etkinliğinde tanıtılacak.

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s