Xbox One S Satış Rakamları Açıklandı !

Microsoft’un elden geçirilmiş konsolu Xbox One S’in beyaz modeli tüm dünyada tükenmek üzere…

 

xbox one s

 

Microsoft’un geçtiğimiz günlerde Türkiye’de de satışa sunduğu Xbox One S’in beyaz modeli, dünya genelindeki satıcıların çoğunda tükendi bile.

Ürün boyut anlamında eski Xbox One’a göre %40 zayıflamış durumda, ancak bu versiyonu satın almak istiyorsanız ilk anda sadece 2TB modelleri bizlere sunulacak. 1TB ve 500GB’lık modeller ise daha sonra piyasaya sunulacak. Aynı zamanda en azından şimdilik, 4K görüntü ve HDR desteğini sunan tek konsol olma özelliğine sahip.

Şu anda gelen bilgiler, ilk planda 2TB’lık beyaz ve Gears of War renkleriyle satışa sunulan Xbox One S’in beyaz modelinin stoklarda ya kalmadığı, ya da çok azaldığı yönünde. Ayrıca Türkiye lansmanında da bize verilen bilgiler bu modelin sınırlı sayıda üretileceği ve stokların yenilenmesinin düşünülmediği yönündeydi.

Xbox One S’in 500GB ve 1TB’lık modellerinin yakın zamanda piyasaya sunulması beklenmekte, 2TB’lık beyaz versiyonunu ise 1899 TL karşılığında tükenmeden satın alabilirsiniz.

Böylesine hızlı tükenmesi ile ilgili ve 2TB modelinin üretimine devam edilmemesi ile ilgili sizlerin düşüncesi neler ? Düşüncelerinizi yorumda belirtirseniz seviniriz…

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

One thought on “Xbox One S Satış Rakamları Açıklandı !”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s