Instagram’dan Taslak Olarak Kaydet Özelliği !

Popüler sosyal medya mecralarından biri olan Instagram, şimdilerde edineceği yeni özellik ile gündemde.

 

instagram taslak olarak kaydet özelliği geliyor

 

Facebook tarafından satın alındıktan sonra yoluna yeni özellikler edinerek devam eden Instagram, şimdilerde Dünya’nın en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak görülüyor. Fotoğraf ve video paylaşmanın yanı sıra geçtiğimiz günlerde Snapchat vari özellikler dahi edinen platform, şimdi ise daha farklı bir özellik ile haber konusu olmuş bulunmakta. Her daim hizmeti en iyi hale getirmek için çabalayan geliştirici ekip, açıklanan bilgilere göre taslak olarak kaydet seçeneğini sisteme entegre etmek ile uğraşıyor. Eğer yeni özellik sağlıklı bir şekilde hizmete dahil edilir ise fotoğraf üzerinden yapacağımız değişiklikler paylaşmasak dahi taslak olarak kaydedilebilecek. Daha sonra kaydedilen bu görseli paylaşmamız da mümkün olacak.

Daha Deneme Aşamasında

Henüz tüm kullanıcılar için aktif bir şekilde kullanılabilir olmayan yeni özellik, sınırlı sayıdaki Instagram üyesi ile buluşmuş durumda. Bir nevi deneme süreci yaşayan taslak olarak kaydet özelliğinin bu süreci sorunsuz bir şekilde atlattıktan sonra Dünya genelindeki tüm kullanıcılar ile buluşması bekleniyor.

Kullanıcı Düşünceleri Çok Önemli

Konuyla ilgili haber paylaşan TechCrunch, henüz bu özelliğin tüm kullanıcılar için kullanılabilir olup olmayacağı hakkında kesin bir yargıya varmış değil. Beklentiler her ne kadar yayımlanacağı yönünde olsa da yönetimin geri bildirimler ışığında özelliği hiç yayımlamadan rafa kaldırması da ihtimaller dahilinde.

 

Instagram’ın bu özelliği getirmesi hakkında sizlerin düşüncesi neler ? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz…

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s