Mafia III, Vito Scaletta’sını Tanıttı !

Oyunun resmi YouTube kanalında paylaşılan bir video sayesinde, Mafia III’deki Vito Scaletta’yı yakından tanıma fırsatını yakalıyoruz.

 

Mafia 3 Vito Scaletta

 

Mafia II’nin ana karakteri olan Vito Scaletta hakkındaki sorularımıza yeni Mafia oyununda cevap bulabileceğiz anlaşılan. Her ne kadar hikaye Vito Scaletta’ya odaklanmasa da, oyundaki yeri büyük olacak. Mafia III’ün öncesinde yaşananları konu alan videoda; Vito’nun başına neler geldiğine, neden yolunun New Bordeaux’a düştüğüne ve amacının ne olduğuna değiniliyor. Mafya tarafından şehirden sürülmesinin üstüne, bir de arkadaşlarının ihanetine uğrayan Vito Scaletta; intikam almak için yeni bir aileye katılıyor. Video, “Ailen, yanında doğdukların değil; uğruna canını verdiklerindir.” cümlesiyle son buluyor.

Oyundaki diğer karakterler hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktıkça, Vito’nun hikayesine de ışık tutulacaktır. Şu an için elimizdeki bilgiler, mafya tarafından Empire Bay’den sürüldüğü ve “dostları” tarafından sırtından bıçaklandığıyla sınırlı. 2K Games, Mafia III’ü 7 Ekim 2016 tarihinde oyuncularla buluşturacak. Hemen alt taraftan Vito’nun karakter tanıtımı videosunu izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s