WWE 2K17 İle Gelen Yenilikler !

2K Games, resmi WWE 2K17 internet sitesi üzerinden yeni oyunlarının seriye getireceği yenilikleri açıkladı.

 

WWE 2K17  Yenilikler

 

WWE 2K serisinin yapımcısının yaptığı açıklamalara göre oyunun oynanışı büyük bir ölçüde değişecek. Serinin geçmiş oyunlarında daha arcade tarzı karşımıza çıkan oynanış, WWE 2K17 ile birlikte biraz daha simülasyon tarzına dönecek. Bundan sonra gelen açıklama ise oyunun yeni dövüş arenaları hakkın oldu. Oyun için yayımlanan ilk videoda da gördüğümüz gibi, seyirci arasındaki dövüş arenaları oyunda yer alacak. Bunun haricinde sahne arkası dövüş alanları da geri dönecek ki, bu özellik WWE severlerin uzun süredir beklediği bir şeydi. Tüm bunların haricinde, oynanış kısmında merdiven mekanikleri, “Taunt” hareketleri ve ikinci pes ettirme hareketleri de geliştirildi. Oyuna eklenen yüzlerce yeni animasyondan bahsetmiyoruz bile.

WWE 2K17 Creation Suite kısmında yapılan değişiklikler arasında ise yine oyuncuların büyük merakla beklediği yenilikler bulunuyor. Her şeyin başında, WWE Universe artık çok daha fazla özelleştirilebilir olacak. Karakter oluşturma ekranına çok daha fazla detay ve ekstra içerikler eklenirken, Highlight Replay sistemi de oyuna eklendi. Evet, bu sistem ile geçmiş maçlarımızı izleyebilir, düzenleyebiliyor ve Create a Video özelliği ile bir video oluşturabiliyoruz. Bu video ne işimize mi yarayacak? Tabii ki kendi karakterimizin Titan Tron videosu olarak kullanabileceğiz. Tüm bunların haricinde, Create a Show özelliği detaylandırılırken, yepyeni bir özellik olan Create a Victory özelliği de WWE 2K17’ye eklendi.

2K Showcase modu ise en çok bizleri şaşırtan kısım oldu. Çünkü WWE 2K17’nin 2K Showcase modu ne yazık ki bulunmayacak. WWE Universe ve MyCareer modlarına yoğunlaşmak isteyen ekip, WWE Universe modu hakkında da konuştu tabii. Artık WWE Universe modundaki şovlar, promo sahneleri içerek. Evet, aynı TV şovlarındaki gibi artık karakterler promo kesebilecek. Böylece oyun modunun derinliği artarken, daha gerçekçi bir WWE Universe modu karşımıza çıkacak. Bu promo sistemi haricinde, kısa sinematik sahneler de bu modda yer alacak. WWE 2K17 ile bu moda yepyeni sahneler eklenmiş olacak.

WWE 2K17’nin MyCareer modu da oyuna gelen yeni özelliklerden bolca yararlanmış. Öyle ki, hemen yukarıda bahsettiğim sahne arkası kavgaları, promo sistemi gibi özellikler, MyCareer modunda da bulunacak. Renee Young ile yapılan o röportajlar ise oldukça gelişmiş olacak. Oyunun geliştiricileri bu mod hakkında küçük iki ipucu da verdi. Bu ipuçlarından ilki, kıyafetler ile alakalı. Artık kariyer modunda seçtiğimiz kıyafetler, bizim kariyerimizi direkt olarak etkileyebilecek.

 

 

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s