HTC Desire 10 Lifestyle Gümbür Gümbür Geliyor

HTC son dönemlerde ağırlık verdiği ses deneyimini orta ve alt segmente de getirmeyi planladığını gösteren Desire 10 serisi, herkezin dikkatini çeker oldu. Seride ki Desire 10 Pro’nun özellikleri herkezi tatmin etmiş iken Desire 10 Lifestyle adındaki orta-alt segmente konumlandırılacak cihazı da tasarımsal olarak gençlere hitap edecek.

Bunun yanı sıra özellikler bakımından da günlük kullanımı karşılaması beklenen ve aynı zamanda oldukça iyi bir ses deneyimi de sunmayı amaçlayan Desire 10 Lifestyle’ın teknik özellikleri ortaya çıktı.

ap_resize

Yapılan AnTuTu testlerinin sonuçlarına göre cihazda 5.5 inçlik HD ekran bulunmakta, gücünü 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 400  işlemcisinden alacak olan cihazın grafik yükünü ise Adreno 305 grafik işlemcisi karşılayacak.

2GB RAM ve 32GB dahili hafızaya sahip olan telefon bünyesinde 13 megapixel arka ve 5 megapixel ön olmak üzere 2 adet kamera bulunduruyor.

Ayrıca cihazda Boomsound desteği, USB Type-C bağlantı teknolojisi,LTE Cat 4, Bluetooth 4.0 ve Quick Charge 2.0 bulunmakta.

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s