Battlefield 1 Premium Pass Bilgileri Ortaya Çıktı.

Bizleri I. Dünya Savaşı’na götürecek olan Battlefield 1, yayımladığı videolar ile bizleri heyecanlandırırken; bugün yapılan bir açıklama ile bir süredir beklediğimiz konuya da açıklık getirdi.

Tam olarak bir hafta sonra beta sürecine girecek olan yapım, kendisi için piyasada yer alacak olan Battlefield 1 Premium Pass paketi; Origin mağazasındaki yerini aldı.

bf1wp1920x1080eaplay

 

Electronic Arts firmasının birçok yapımında kullandığı bu sistemin detaylarına gelin hep beraber göz atalım.

Battlefield 1 Premium Pass sistemi ile,Battlefield 1 için geliştirilecek olan tüm genişleme paketlerine sahip olacağız (herzamanki gibi). Bir nevi Season Pass sistemi ile benzerlik gösteren Premium Pass’ın artısı ise genişleme paketlerini diğer kullanıcılardan tam 2 hafta önce kullanabilme şansınız olacak diyebiliriz. Battlefield 1 Premium Pass ile birlikte 4 yeni harita gelecekken bu paketlerden ilkinin ise They Shall Not Pass isimli bir genişletme paketi olacağını görmekteyiz.

LBbrsKr

Mart ayı içerisinde yapıma dahil olacak olan paket ile, Fransız ordusu da savaşa dahil olacak. Yeni görevler ve oyun modları ile 16 adet yeni çoklu oyuncu modu hartiası, 20 adet yeni silah, 14 adet özel künye ve 13 Battlefield 1 için BBattlepack’in yer aldığı Battlefield 1 Premium Pass’ın fiyatı ise 49.99 Euro olarak belirlendi.

Ayrıca,Battlefield 1 Premium Pass sistemi ile birlikte yeni bir sürüm de Origin mağazasında yerini aldı. Battlefield 1 Ultimate Edition isimli sürüm ile Deluxe Edition içeriklerinin yanı sıra;Battlefield 1 Premium Pass’a da sahip olabileceksiniz. Battlefield 1 Ultimate Edition’ın fiyatı ise 129.98 Euro olduğunu belirtelim. Battlefield 1  21 Ekim tarihinde Türkçe alt yazılı olarak PC, PlayStation 4, Xbox one platformları için çıkışını yapacak.

Advertisements

Author: Emirhan Dogan

Teknoloji / Sinema / Müzik / Web Tasarım / Yazar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s